fbpx

м. Київ, пров. Квітневий, 1 (Апрельский)

Контакти

+38(067)751-66-47 

ViberTelegramWhatsApp124010,  1024px Instagram logo 2016svg

Шумоізоляція автомобіля - це нова послуга, яку пропонує Вам КузовОК. Повна і часткова шумоізоляція, пошук и усунення внутрішньосалонних скрипів, обезшумка авто. Ми виконуємо комплексну шумоизоляцію автомобіля з урахуванням особливостей конкретних автомобілей, індивідуальний підхід до кожного клієнта. Роботи виконуються тільки з використанням якісних та перевірених матеріалів. При цьому ціни на послуги шумоізоляції авто найбільш прийнятні в Києві. 

 

2018 04 12 00.04.03

 

Спектр послуг по шумоізоляції авто Київ від СТО КузовОК:

- повна (комплексна) і часткова шумоізоляція автомобіля

- вібро-термо-звуко ізоляція

- шумоізоляція дверей

- шумоізоляція арок

- шумоізоляція стелі

- шумоізоляція багажного відділення

- шумоізоляція підлоги салона

- видалення внутрішньосалонних скрипів

 


Просмотр изображений в онлайн галерее Flickr:
https://kuzovok.kiev.ua/shumoizolyatsiya-avto#sigProId377a4ffac4


 

В своїй роботі ми гарантуємо професійний підхід: великий досвід і знання особливостей машин і свого діла - дають нам можливість досягати першокласних результатів з шумоізоляції автомобілей.

 

Що таке шумоізоляція автомобіля — це процес додаткової обробки внутрішньої частини кузова автомобіля прзначений для зменешені ступеня проникнення сторонніх звуків до салону. Шумоізоляція авто являється одним з перших і найбільш необхідних кроків при проведенні тюнингу автомобіля. Обробка шумоізоляціонними матеріалами також дозволяє підвищити пасивну безпеку і надати антикорозійні властивості (тому що матеріали, що ми використовуємо, мають антикорозійну функцію). Для чого потрібна шумоізоляція авто? Комфорт - одна з головних якостей, які мають бути на висоті в кожному автомобілі. На жаль, але виробники сучасних автомобілей в гонитві за мінімальною вартістю, в умовах жорсткої конкуренції, не завжди шумоізоляцію авто ставлять на перше місце і як правило використовують найдешевші матеріали, щоб зменшити собівартість авто. Як би не сумно це звучало, але враховуючи сказане вище, останнім часом питання обезшумки автомобілей перед автолюбителями встає все частіше та частіше.

 

И все ж таки основна, тобто головна ціль шумоізоляції — зменшення звукового та вібраційного навантаження вихідний від двигуна, і звісно від дорожнього покриття, яке в нас не найкраще. Задача обезшумки авто - це створення комфорту для водія та пасажирів, усунення набридливого скрипу елементів салону, покращення комфорту та відчуттів від експлуатації авто.

 

Шумоізоляція авто Київ проводиться в 4 етапи:

1. Повний розбір салону

2. Укладання вібро-шумоізоляційних матеріалів

3. Усунення внутрішньосалонних скрипів

4. Збірка салону та перевірка якості обробки

 

Повна шумоізоляція авто - це означає, що розбірці піддається повністю весь салон до металу - знімаються і виймаються сидіння, пластик з порогів, стойок, полки, оббивка\кожух зі стелі, ковер, пластик багажника. В підсумку виходить голий салон з встановленною торпедою. Укладання матеріалів відбувається за принципом віброізоляція, шумоізоляція. Площа обробки салона віброізоляцийними, шумоізоляційними матеріалами складає близько 80-90% площи металевих поверхонь.

 

Шумоізоляція дверей авто - через двері проникає велика кількість зовнішніх шумів, великі площини металу (фільонки) мають мало ребер жорсткості. Обробка дверей сильно змінює картину шумоізоляції і проникнення вібрації в салон автомобіля. ~кісно обезшумлені двері дають дуже гарний ефект, в деяких випадках може вимірюватись з обробкою одразу декількох зон одночасно.

 

Шумоізоляція багажнику авто - особоливо актуальна в автомобиілях типу позашляховик де багажне відділення поєднане і всі шуми попадають безпосередньо до салону. Правильно і якісно обробленний багажник зменшує шумність в салоні, роблячи менш чутним задню частину автомобіля, прибирає вихідний від задніх арок шум.

 

Шумоізоляція стелі авто – особливо необхідна для швидкісних автомобілей, бо на швидкості стеля авто стає зоною, що видає достатньо багато шумів, вібронавантаженість доволі висока, за рахунок чого з'являється зайвий гул. Обробка стелі віброізоляційними і шумоізоляційними в значній мірі допомогає прибрати гул від даху на швидкості, зменшити здатність дощу в салоні автомобіля.

 

Шумоізоляція капота авто – особливо актуальна для дизельних автомобілей, ттому що площа капота велика, а вібраційне навантаження від двигуна передається на великі площини легко. Віброізоляція капота дуже сприятливо сказується на рівні шуму і вибрації всередині салону автомобіля.

 

Шумоізоляція підлоги авто – підлога салону являється важливою ділянкою шумоізоляції авто. Близькість джерел шума, вібрацій, вузлів підвіски - роблять підлогу великим джерелом шуму. Правильно підібрані і покладені матеріали (матеріали для високо вібронавантажених зон) дають вражаючий результат.

 

Шумоізоляція колесних арок - арки не шумлять, а передають вібрацію від дорожнього покриття на інші ділянки - бильш рівні, які мають наймешу жорсткість і спротив освіті вібрацій.