fbpx

м. Київ, пров. Квітневий, 1 (Апрельский)

Контакти

+38(067)751-66-47 

ViberTelegramWhatsApp124010,  1024px Instagram logo 2016svg

Ремонт бампера Київ можна виконати і своїми руками, але краще цю роботу довірити мастеру! Навіть найменша вм'ятина, подряпина чи скол на Вашому бампері - це вже неприємність, яка псує весь зовнішній вигляд автомобіля. На перший погляд нема нічого складного в тому, щоб відремонтувати бампер самому, скажімо прибрати вм'ятинку або скол. Тепер уявіть скільки нових вм'ятин і сколів Вы наробите, бо жодного досвіду або інструментів у Вас нема и врешті решт Вам все ж таки доведеться звернутись до спеціалістів СТО КузовОК, так як тільки вони змоужуть відремонтувати бампер, замінити элементы що вийшли з ладу, підібрати колір, а потім ідеальне фарбування бампера і полірування. Ваш бампер буде мати заводський вигляд, а ціна за все це "задоволення" просто кумедна!

 

У випадку пошкодження бампера автомобіля автовласники задають собі питання, що вигідніше: ремонт бампера чи заміна бампера на новий? Покупка нового бампера може обійтись доволі дорого, в залежності від марки вашого автомобіля. Тому ремонт бампера здатен зменшити витрати в декілька разів, тим паче, що якість відремонтованого бампера нічим не відрізняється по зовнішнбому вигляду і технічним характеристикам від нового бампера. Правильний выбір технології, а також детальне її дотримання дозволяють виконати якісний ремонт бампера.

 

Спеціалисти нашої компанії виконують ремонт бампера автомобіля будь-якої складності, від ліквідації подряпин на бампері до відновлення бракуючих фрагментів бампера. По узгодженню з клієнтом, ми виконуємо демонтаж, ремонт (відновлення бампера) і фарбування бампера, а Ваш автомобіль залишається з вами! Ми завжи можемо порадувати Вас якістю і відношенням до роботи, навіть якщо Ви намагатимитесь нас здивувати її складністю!


TOYOTA Сorolla


Зняття/встановлення бампера.
Ремонт бампера.
Фарбування з фарбувальними матеріалами.
Mercedes-Benz

Зняття/встановлення бампера.
Ремонт бампера.
Фарбування з фарбувальними матеріалами.Lexus Rx 350

Зняття/встановлення бампера.
Ремонт бампера.
Фарбуванняз фарбувальними матеріалами.

Цена 1500 грн.Hyundai

Локальне фарбування бампера
Без зняття/встановлення, з фарбувальними матеріалами.