fbpx

м. Київ, пров. Квітневий, 1 (Апрельский)

Контакти

+38(067)751-66-47 

ViberTelegramWhatsApp124010,  1024px Instagram logo 2016svg

Полірування автомобілей Київ

Професійне полірування кузова авто Київ. Не секрет, що полірування кузова автомобіля вирішує одразу дві задачі: відновлення ідеального зовнішнього вигляду авто і збереження від корозії та впливу зовнішніх факторів. Полірування поділяється на два види: відновлювальне та захисне. Якщо Вам потрібно відполірувати авто Київ на правому березі - це можна зробити на СТО КузовОК.

Кузов – найдорожча деталь автомобіля і він потребує догляду не менше ніж інші його частиини. Професійне механічне полірування автомобіля гарантує «блиск» глянцю та яркість кольорів протягом декількох років, а також захист від агресивної середи наших доріг.

полировка автомобилей киев

 

 

ПОЛІРУВАННЯ КУЗОВА АВТОМОБіЛЯ

В процесі експлуатації автомобіль постійно піддається впливу різноманітних несприятливих факторів: дощ, пил, хімічні реагенти – все це призводить до того, що лакофарбувальне покриття автомобіля втрачає свій блиск, на ньому з'являється багато дрібних подряпин і затертостей. Повернути блиск, а також відновити насиченість кольору лакофарбувального покриттяя, допоможе полірування кузова автомобіля. Автовласникам, які піклуються за зовнішнім виглядом свого автомобіля, ми пропонуємо скористатися послгуами з полірування кузова автомобіля в нашому тех центрі. Ціна полірування кузова автомобіля залежить від стану лакофарбувального покриття та класу автомобіля.

Полірування виконується за допомогою спеціальних полірувальних паст фірми 3-М, трьох видів.

Перша полірувальна паста використовується для зняття глибоких подряпин і вирівнювання поверхні. Також вона служить плацдармом для другої абразивної пасти, яка прибирає всі найменші подряпини та надає блиск. Третя паста закріплює успіх двох попередніх, тобто  робить блиск більш стійким до різноманітних дрібних пошкоджень (подряпини гілками, потрапляння піску на ганчір'я під час мийки авто, тощо).

before after2
polirovka1w3
w4w1
w8Наш автосервіс СТО КузовОК пропонує: ремонт автомобілей, полірування автомобілей, фарбування автомобілей.Полировка Мерседес полировка авто тойота полировка авто ситроен полировка авто пежо полировка авто льфа ромео полировка авто бмв полировка авто ренж ровер полировка иномарок полировка полировка кузова автомобиля полировка опель полировка авто шевролет полировка авто лексус полировка авто инфинити Полировка Мерседес полировка авто тойота полировка авто ситроен полировка авто пежо полировка авто льфа ромео полировка авто бмв полировка авто ренж ровер полировка иномарок полировка полировка кузова автомобиля полировка опель полировка авто шевролет полировка авто лексус полировка авто инфинити

полировка автомобилей Киев