fbpx

м. Київ, пров. Квітневий, 1 (Апрельский)

Контакти

+38(067)751-66-47 

ViberTelegramWhatsApp124010,  1024px Instagram logo 2016svg

Фарбування автомобілей Київ

Повне і локальне фарбування автомобіля

Спеціалісти автосервіса "КузовОК" виконують якісне фарбування автомобіля у погоджені з вами терміни.

Ми готові надати весь спектр послуг, пов'язаних з фарбуванням автомобіля. Починаючи з локального фарбування автомобіля і фарбування окремих елементів кузова до повного фарбування та полірування автомобіля.

Технології не стоять на місці та сучасні склади лакофарбувальних матеріалів дозволяють створити дійсно стійке до будь-яких зовнішніх впливів, а саме стійке до ультрафіолету, атмосферним і механічним впливам. З часом навіть найбільш високоякісні ЛКП приходять в непридатність. За час експлуатації авто піддається мікроударам каміння та піску, різкою зміною температури та сонячному опроміненню. Після якогось часу фарбування тускніє, деформується, на ньому з'являються тріщини та сколи. Такі дефекти стають помітними навіть неозброєним оком.

 

Якісне фарбування потребується будь-якому автомобілю, так як при пошуку авто на вторичному ринку покупця в першу чергу цікавить його зовнішній вигляд, а після декількох років експлуатації, шанс купити автомобіль з повністю оригінальним лакофарбувальним покриттям вельми малий. Тому, в залежності від якості проведеного ремонту і фарбування, ціна на одну й ту саму модель автомобіля в схожій комплектації може сильно вагатися.

Хочете оцінити вартість майбутнього ремонту, але не хочете стояти в чергах ? Відправляйте фото вашого авто, ми швидко відповімо Вам з нашою оцінкою вартості усунення пошкоджень: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

Форма дистанційної оцінки пошкоджень

Все частіше можна побачити, що автомобілі з недорогого сегменту в погоні за оригінальністю фарбуються на заводі в яскраві, викликаючі кольори.

Фарбування автомобіля подібного кольору перетворюється в ціле мистецтво, тому що найменше відхилення в кольоровому відтінку чи допущені дефекти при підготовці одразу ж кидаються в очі.

- наш центр працює з автомобілями будь-яких марок;

- малярні роботи супроводжуються повною або частковою розбіркою, елементів що ремонтуються. Це суттєво сказується на кінцевій якості ремонту;

- за наявності незначного дефекту кузова клієнту пропонується здійснити тільки локальний ремонт і фарбування. Таким чином, обробці піддасться тільки пошкоджена поверхня, а не деталь в цілому, що, безумовно, допоможе зекономити фінансові та часові витрати.

До Ваших послуг комп'ютерний підбір фарб і висококваліфіковані колористи. Використання, як дорогих, так і середнього класу фарбувальних матеріалів: Sikens, R-M, Glasurit, 3-M, тощо.

 

покраска авто Киев

Фарбування авто Київ:

- наш центр працює з автомобілями будь-яких марок;

- малярні роботи супроводжуються повною або частковою розбіркою елементів, що ремонтуються. Це суттєво сказується на кінцевій якості ремонту;

- за наявності незначного дефекту кузова клієнту пропонується здійснити тільки локальний ремонт і фарбування. Таким чином, обробці піддасться тільки пошкоджена поверхня, а не деталь в цілому, що, безумовно, допоможе зекономити фінансові та часові витрати.

До Ваших послуг комп'ютерний підбір фарб і висококваліфіковані колористи.

Наш автосервіс СТО КузовОК пропонує:

 

 

ЛОКАЛЬНЕ ФАРБУВАННЯ АВТОМОБІЛЯ KIO RIO

 

 

ЛОКАЛЬНЕ ФАРБУВАННЯ АВТОМОБІЛЯ VOLKSWAGEN JETTA

 

 

 

ремонт бампера ауди, ремонт бампера бмв, ремонт бамремонт бампера ауди, ремонт бампера бмв, ремонт бампера шевроле, ремонт бампера форд, ремонт бампера хонда, ремонт бампера инфинити, ремонт бампера ягуар, ремонт бампера киа, ремонт бампера ленд ровер, ремонт бампера лексус, ремонт бампера мазда, ремонт бампера мерседес, ремонт бампера мини, ремонт бампера митсубиси, ремонт бампера ниссан, ремонт бампера опель, ремонт бампера пежо, ремонт бампера порше, ремонт бампера понтиак, ремонт бампера рено, ремонт бампера ровер, ремонт бампера сааб, ремонт бампера шкода, ремонт бампера субару, ремонт бампера сузуки, ремонт бампера тойота, ремонт бампера фольксваген, ремонт бампера вольво
Полировка авто покраска авто ремонт бампера полировка фар рихтовка авто
ремонт автомобилей, полировка автомобилей, рихтовка авто.

 

покраска авто Киев, покраска автомобилей в Киев