fbpx

м. Київ, пров. Квітневий, 1 (Апрельский)

Контакти

+38(067)751-66-47 

ViberTelegramWhatsApp124010,  1024px Instagram logo 2016svg

 

КУЗОВНИЙ РЕМОНТ АВТОМОБІЛЯ

Якщо кузов вашого автомобіля отримав пошкодження (пом'яли крило, двері, капот, тощо), зовсім не обов'язково налаштовуватись на дорогу заміну і фарбування всієї деталі. В нашому техцентрі, за допомогою сучасної технології локального кузовного ремонту ми відновимо геометрію пошкодженої деталі і локально пофарбуємо місце пошкодження.

Мінімальний термін ремонту
Максимальне збереження заводського покриття
Відсутність меж між заводським та ремонтним покриттям


КУЗОВНИЙ РЕМОНТ

Ремонт кузова автомобіля в залежності від характеру пошкодження може бути локальним. В локальному ремонті для усунення дефектів на кузові автомобіля, використовується автомат точкового зварювання (спотер). Зварювальний апарат точквого зварювання (спотер) особливо зручний при рихтуванні кузовних деталей, до яких затруднений доступ з внутрішньої сторони. При проведені кузовних рабіт за допомогою спотера до деформованої деталі приварюють кріпильний елемент, за який в подальшому за допомогою зворотнього молотка витягують зам'ятий метал. Також спотер може точково нагрівати метал, що допомагає відновлювати попередню жорсткість і форму деталі що ремонтується. Терміни та якість робіт що виконуються, забезпечується наявнсітю повного спектру сучасного обладнання, яке дозволяє піднімати та вирівнювати метал в місцях ушкодження на кузові автомобіля, до надання йому початкового зовнішнього вигляду.
KIA Mohave

KIA Mohave

KIA Mohave

KIA Mohave

KIA Mohave

 

Досвід наших спеціалістів - це не просто роки однієї и тої ж роботи, це - перш за все безпосереднє усунення кузовних пошкоджень, які мають безкінечно різний характер та ряд неповторних особливостей. Схожих кузовних пошкоджень багато, але двох однакових нема, там не менш такий досвід дозволяє із впевненістю братись за нелегкі випадки усунення кузовних пошкоджень. Ми не боїмось роботи, нехай робота боїться нас!